Ã–VRIGT / Leksaker / Ã…ngmaskin 14278263

nr 1427 8263

Ã…ngmaskin

Wilesco. Höjd: 28cm, längd: 31cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

måndag 25 oktober 2021
kl 19:32:26

21/10 12:10:43 1      Vinnande bud